O firmie

Dziś liczy się nie tylko profesjonalizm, ale także tradycja i doświadczenie. Zwłaszcza, gdy chodzi o tłumaczenia. Biuro mTlumaczenia.pl spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane przez klientów z całego świata. Zapraszamy do poznania naszej historii oraz przekonania się, że naprawdę warto z nami współpracować.


Daty nie kłamią biuro mTlumaczenia.pl powstało w 1957 roku. Założycielem firmy był tłumacz przysięgły Jan Jutrzenka-Trzebiatowski, który zasłynął w środowisku tłumaczy jako założyciel Oddziału Szczecińskiego Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. Nasze biuro ma więc solidne podwaliny, na których budujemy potęgę tłumaczeniową.

Dostępność tłumaczeń – przez ponad pół wieku firma mTlumaczenia.pl otworzyła na terenie Polski 4 biura stacjonarne, w których przyjmowani są klienci. Prócz tradycyjnej formy przyjmowania zleceń, udostępniamy Państwu możliwość kontaktu online i przez telefon. Zdalna współpraca również jest mile widziana. Z oferty naszej firmy skorzystać może dosłownie każdy – osoba prywatna, przedsiębiorca jak i ogromna korporacja międzynarodowa.

Profesjonalizm i krótkie terminy – jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy obsługę translacyjną osób prywatnych i firm. W naszym biurze pracuje ponad 400 tłumaczy, którzy każdego dnia zmagają się z dokumentami, specyfikacjami technicznymi oraz tłumaczeniami ustnymi, aby sprostać wymaganiom klienta i pokazać, że mTlumaczenia.pl to biuro godne polecenia.

Statystyki nie kłamią – przetłumaczyliśmy już ponad milion stron dokumentów, obsłużyliśmy blisko sto tysięcy klientów, na co dzień wykonujemy tłumaczenia w ponad 36 językach, a 2 lata temu otworzyliśmy czwartą już filię (biuro w Warszawie) w Polsce. Skupiamy się także na szybkości realizowanych zleceń z zakresu tłumaczenia. Wiemy, że czas to pieniądz – dlatego w naszym biurze pracują najlepsi specjaliści, którzy potrafią szybko i co najważniejsze – z zachowaniem należytej jakości przetłumaczyć każdy dokument.

Niskie ceny – to, co wyróżnia biuro mTlumaczenia.pl na tle innych ofert i biur to niskie ceny. Nie będziemy się przechwalać – zrobi to za nas cennik. Wystarczy, że porównają Państwo warunki współpracy, terminy i ceny z innymi biurami. Pragniemy tylko dodać, że wiele biur wycenia swoje usługi na podstawie arkuszy 1500-1600 znaków. My nie praktykujemy tej metody, dla nas arkusz to 1800 znaków (z korzyścią dla klienta).

Ten przelicznik stosujemy od dziesiątków lat i z doświadczenia wiemy, że jest on najbardziej miarodajny dla każdego klienta i tłumaczenia. Wisienką na torcie współpracy z naszym biurem jest fakt, że nie pobieramy dodatkowych opłat za tłumaczenia specjalistyczne. Bezpłatna wycena, darmowe formatowanie przetłumaczonego testu i wysyłka – to tylko potwierdza nasz profesjonalizm i chęć podjęcia współpracy.

Płatności przyjmujemy przelewem na konto, osobiście, kartą lub w jednym z 6000 punktów handlowych.


Historia naszej firmy, obecna forma współpracy, doświadczenie, oferta, cennik i zadowoleni klienci nie kłamią. Zapraszamy Państwa do współpracy, gdzie będą mogli Państwo przekonać się o tym na własnej skórze, a raczej na własnym tłumaczeniu.